Witryna szklana drewniana do salonu z trawertynem dąb bielony Tivoli
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Kolor | Bielony |
| Materiał | Naturalne drewno dębu + kamień trawertyn |
| Kolekcja | Tivoli |
| Głębokość | 46 cm |
| Wysokość | 106 cm |
| Szerokość | 100 cm |
| Ilość drzwiczek | 2 |
| Ilość półek | 2 |
| Gwarancja | 2 lata |
| Wykończenie | Olejowanie |
| Styl | Minimalistyczny |
| Stan mebla | Zmontowany |
| Oświetlenie | W zestawie |
Opis
Witryna szklana drewniana do salonu z trawertynem dąb bielony Tivoli
Witryna szklana z kolekcji Tivoli w wybarwieniu dąb bielony to monumentalna bryła, która została przez nas zespolona z minimalistyczną precyzją. Chłodny, jasny odcień bielonego dębu nadaje bryle lekkość wizualną, a wstawki z naturalnego trawertynu o nieregularnej, porowatej strukturze, wprowadzają organiczny kontrast, który przełamuje surową geometrię formy. Przeszklenia wykonane ze szkła float extra białego podkreślają czystość kolorystyczną mebla i zapewniają perfekcyjną prezentację eksponowanych wewnątrz przedmiotów. Zaoblone krawędzie drewna, podchwyty zamontowane od góry i neutralne podświetlenie LED wchodzące w skład zestawu – wszystko to składa się na witrynę drewnianą, w której każdy element jest wynikiem świadomej decyzji projektowej, a nie przypadku.
Witryna drewniana z trawertynem – rzemiosło, które nie ma sobie równych
Korpus witryny szklanej Tivoli wykonany jest z litego drewna dębowego, olejowanego olejem naturalnym, który wydobywa strukturę włókien i zabezpiecza powierzchnię bez tworzenia sztucznej, plastikowej powłoki. Ale to trawertyn – kamień o tysiącletniej historii w architekturze – stanowi wizytówkę całej kolekcji. Jego niepowtarzalna, porowata faktura kontrastuje z gładkością dębu i nadaje meblowi charakter obiektu na granicy wzornictwa i sztuki użytkowej. Zadbaliśmy o wszystkie detale; nawet o precyzyjne osadzenie drzwi i zawiasy, których ruch jest miękki i kontrolowany. Olejowanie naturalne zachowuje autentyczność drewna – jego zapach, ciepło w dotyku i zdolność do subtelnej zmiany odcienia z upływem lat.
Szklana witryna do salonu – prestiż zamknięty w minimalistycznej formie
Witryna szklana do salonu z kolekcji Tivoli w wersji bielonej to propozycja do takich wnętrz, w których liczy się powściągliwa elegancja i najwyższa jakość materiałów. Dwie półki wewnątrz służą za wystarczającą przestrzeń na ekspozycję porcelany, szkła artystycznego, kolekcjonerskich przedmiotów czy ulubionych albumów. Neutralne podświetlenie LED wiernie oddaje barwy eksponatów, a szkło float extra białe eliminuje zielonkawy odcień typowy dla standardowych szyb. Drewniana witryna z trawertynem z kolekcji Tivoli definiuje strefę salonową na nowo.
Każdy nasz mebel jest unikatowy, wykonany z innego kawałka drewna, więc jego wygląd może różnić się od przedstawionego na zdjęciach.
Staramy się wiernie oddać kolory, choć mogą wystąpić drobne różnice w odcieniu zależne między innymi od różnej partii drewna, ustawień monitora.
Pliki do pobrania: