Witryna drewniana wysoka z trawertynem dąb bielony Tivoli
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Kolor | Bielony |
| Materiał | Naturalne drewno dębu + kamień trawertyn |
| Kolekcja | Tivoli |
| Głębokość | 41 cm |
| Wysokość | 206 cm |
| Szerokość | 68 cm |
| Ilość drzwiczek | 1 |
| Ilość półek | 5 |
| Prowadnice szuflad | Tip-On |
| Gwarancja | 2 lata |
| Wykończenie | Olejowanie |
| Styl | Minimalistyczny |
| Stan mebla | Zmontowany |
| Oświetlenie | W zestawie |
Opis
Witryna drewniana wysoka z trawertynem dąb bielony Tivoli
Wysoka witryna drewniana z kolekcji Tivoli w wybarwieniu dąb bielony o pionowej sylwetce fantastycznie organizuje przestrzeń salonu. Chłodny, jasny odcień bielonego dębu sprawia, że smukła bryła nie przytłacza wnętrza, lecz je rozświetla – nawet w kompaktowych salonach wygląda lekko i proporcjonalnie. Przeszklenie ze szkła transparentnego eksponuje wnętrze z krystaliczną przejrzystością, a wąska wstawka z naturalnego trawertynu na fasadzie mebla wprowadza akcent, który jest znakiem rozpoznawczym całej kolekcji. Neutralne podświetlenie LED, wchodzące w skład zestawu, oddaje barwy eksponatów bez ciepłych ani chłodnych przekłamań.
Wysoka witryna drewniana – olejowany dąb w pionowej ekspozycji
Lite drewno dębowe olejowane olejem naturalnym chroni powierzchnię, a przy tym zachowuje matową fakturę i ciepło dotyku właściwe prawdziwemu drewnu. Dzięki temu można poczuć bliskość natury, za którą odpowiada również trawertyn osadzony w bryle. Jest unikatowy w każdym egzemplarzu, ponieważ struktura kamienia nigdy się nie powtarza. Otwieranie za pomocą systemu tip-on, czyli na klik, sprawia, że mebel jest w pełni minimalistyczny, a zaoblone krawędzie dębu łagodzą pionową dynamikę formy.
Witryna szklana z trawertynem – wertykalna galeria w Twoim salonie
Witryna drewniana wysoka z kolekcji Tivoli w wersji bielonej to propozycja, którą można z powodzeniem wykorzystać we wnętrzu, gdzie każdy centymetr powierzchni podłogi jest na wagę złota, a potrzeba ekspozycji pozostaje równie silna. Pionowy format zyskuje dodatkowy wymiar dzięki neutralnemu podświetleniu LED, które tworzy wewnątrz mebla kolumnę światła widoczną nawet z drugiego końca pomieszczenia. Drewniana witryna z trawertynem z kolekcji Tivoli udowadnia, że prestiżowa ekspozycja nie wymaga rozległej ściany – wystarczy jeden smukły, bezkompromisowo zaprojektowany mebel.
Każdy nasz mebel jest unikatowy, wykonany z innego kawałka drewna, więc jego wygląd może różnić się od przedstawionego na zdjęciach.
Staramy się wiernie oddać kolory, choć mogą wystąpić drobne różnice w odcieniu zależne między innymi od różnej partii drewna, ustawień monitora.
Pliki do pobrania: