Półki do gabinetu

Prawdziwe i naturalne drewno w przestrzeni Twojej pracy? Sosnowe półki do gabinetu to rozwiązanie, które efektownie zaaranżuje wnętrze. Białe i brązowe półki zawieszone na ścianie są idealnym miejscem na przechowywanie pamiątek, książek, zdjęć i innych elementów wpływających na Twoje dobre samopoczucie. Jednocześnie elementy te będą pełnić funkcję dekoracyjną i sprawią, że całe pomieszczenie nabierze szlachetnego charakteru. 

Nowoczesne półki do gabinetu

Producent mebli drewnianych Katmandu dostarcza praktyczne elementy wyposażenia, które pasują do wielu stylów. Dzięki naturalności materiałów, wprowadzają do gabinetu atmosferę ciepła. Brązowe półki do gabinetu kojarzą się z kolorystyką przyrodniczą, a białe - z czystością i neutralnością. Zarówno jeden, jak i drugi odcień jest więc najbardziej uniwersalnym i doskonale kontrastującym pomysłem na zaprojektowanie swojego gabinetu. Brązowe i białe półki na ścianę wykorzystać można też w salonie, kuchni, sypialni i pokoju dziecięcym lub młodzieżowym. Drewniane półki do gabinetu powstawały z sosny fińskiej, która cechuje się wzrostem nawet w bardzo trudnych warunkach, dzięki czemu jest wytrzymała i przez wiele lat zachowuje swoją jakość. Poza tymi cechami, proponowane półki do gabinetu:

  • pokryte są wysokiej jakości białą farbą wodną - w przypadku białych półek,  
  • mają warstwy zabezpieczające, a dzięki woskowi dodatkowo wyeksponowana została faktura drewna,
  • pasują do wnętrz skandynawskich, prowansalskich, rustykalnych, industrialnych oraz wielu innych. 

Półki do gabinetu zamówione przez Internet

Gabinet to miejsce, w którym potrzebne jest szczególne skupienie. Wyposażenie wnętrza ma ogromny wpływ na produktywność, twórcze myślenie i stopień koncentracji. Właśnie dlatego proponujemy półki do gabinetu w najbardziej klasycznych odcieniach, ponieważ zarówno brązowe, jak i białe meble, neutralizują emocje i wspomagają pracę. Dzięki ofercie online, wszystkie produkty możesz zamówić bezpiecznie, bez wychodzenia z domu. 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium