Łóżka i łóżeczka dla dziecka

Drewniane łóżko dla dziecka to nie jedyny, ale najważniejszy element pokoju. Jest wygodne, wytrzymałe, praktyczne i eleganckie jednocześnie. Jako producent mebli drewnianych Meble Katmandu oferujemy w naszym sklepie online prawdziwe łóżeczko sosnowe ze szczebelkami ochronnymi dla najmłodszych i pojedyncze łóżko dla starszych dzieci. Sosna fińska rośnie w trudnych warunkach, dzięki czemu wyróżnia się bardzo dobrą wytrzymałością. Inwestując w drewniane łóżko, wybierasz mebel na lata. Sprawdź kolekcje Marone Kids i ciesz się wygodnymi zakupami bez wychodzenia z domu. Przez Internet udostępniamy też akcesoria i dodatki - np. pojemne szuflady do łóżeczka. 

Drewniane łóżko dla dziecka - dlaczego warto je mieć? 

Jeśli urządzasz pokój dla swojego dziecka i chcesz, aby dominowały w nim wysokiej jakości meble białe - skorzystaj z naszej oferty. Dzięki takim meblom, wnętrze może nabrać charakter skandynawski lub rustykalny, w zależności od dodatków i pozostałych elementów wyposażenia. Każde łóżko dziecięce wykonane zostało z litego drewna sosnowego, które następnie pokryto woskiem w białym kolorze. Poziom krycia wynosi 75%, dlatego pod powierzchnią wosku zauważysz naturalne słoje drzewa. Zachowanie naturalności sprzyja budowaniu ciepłej atmosfery wnętrza, co w pokoju dla dziecka zyskuje na szczególnym znaczeniu. W swojej białej, harmonijnej przestrzeni każde dziecko poczuje się bezpiecznie. 

Skompletuj drewniane meble dla dziecka w jednym zamówieniu

Aby stworzyć piękne pomieszczenie, łóżko dziecięce potrzebuje jeszcze towarzystwa pozostałych mebli. Biurka, szafy, regały, skrzynie na zabawki i inne drewniane meble dla dziecka znajdziesz w ofercie naszego sklepu online. W ramach utrzymania czystości i zachowania jakości mebli, nie musisz stosować specjalnych środków chemicznych. Wręcz przeciwnie - wystarczy, że zwilżysz miękką ściereczkę i od czasu do czasu przetrzesz łóżko oraz pozostałe rzeczy należące do wystroju. 

Masz więcej pytań? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem poczty elektronicznej. 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium