Znaleziono produktów: 444

Czy zastanawiałeś się kiedyś dlaczego w dobie globalnych marek i wielkopowierzchniowych marketów funkcjonują takie sklepy jak nasz? Coraz częściej jesteśmy pytani, jak to jest mieć firmę, która zajmuje się produkcją i sprzedażą mebli sosnowych, gdy na każdym kroku można znaleźć sklepy wielkich marek. Odpowiedź na te pytania wynika z naszej historii i doświadczeń. Doświadczenie branżowe oraz znajomość rynku, panujących trendów i wiedza o lukach, które sprawiają, że osoby takie jak Ty poszukują sklepu, który spełni wszystkie wymagania, stały się podstawą do postawienia pierwszego kroku i rozpoczęcia działalności. Pojawiła się wówczas myśl, która nawet teraz nie straciła na swojej aktualności i nadal jest dla nas istotnym elementem zachęcającym do jeszcze efektywniejszej pracy. Tą myślą było stworzenia miejsca, które wyjście naprzeciw Tobie i Twoim potrzebom. Miejsce, gdzie można kupić prawdziwe, drewniane meble, bez konieczności długiego oczekiwania. Stworzyliśmy takie miejsce w 2013 roku – powstała wówczas spółka Katmandu, która do dzisiaj produkuje dla Was te piękne meble. Rozpoczęliśmy produkcję opartą na współpracy z sprawdzonym producentem, powstała seria mebli Belluno. Cieszyliśmy się tym miejscem razem z Wami. Niestety, w 2015 roku pojawił się pierwszy problem, który mógł przekreślić wszystkie nasze starania. Dostawca surowca nie wywiązał się z obowiązujących norm jakościowych. Efektem tego błędu była partia wadliwych mebli, którą, po odkryciu nieprawidłowości, wycofaliśmy ze sprzedaży oraz odebraliśmy od klientów, którzy dokonali zakupu. Jednym z elementów, na który kładziemy szczególny nacisk, jest jakość sprzedawanych mebli, dlatego też ten błąd mógł stać się powodem zamknięcia spółki. Zależało nam na miejscu, które stworzyliśmy. Nawiązaliśmy w tym czasie współpracę z nowym dostawcą, który sprowadza dla nas surowce ze Skandynawii. W ten sposób udało się wyeliminować wszystkie niedoskonałości i wznowić produkcję. Nasze miejsce dla Was nadal funkcjonowało. Znowu mogliśmy się cieszyć tym, co robiliśmy. Radość jednak bywa ulotna. We wrześniu 2015 roku straciliśmy cały magazyn w wyniku pożaru. Miał to być koniec naszego wspaniałego miejsca. Zbyt duże straty nie pozwalały na pozytywne spojrzenie w przyszłość.

Od października firma działa w nowym miejscu. Postaraliśmy się, by Katmandu s.c. nie przestało funkcjonować i produkować meble, które cieszyły się tak dużym zaufaniem i zainteresowaniem. Dlaczego? Ponieważ widzieliśmy, jak ważne miejsce stworzyliśmy. Bez względu na okoliczności chcemy tworzyć piękne i naturalne meble, które są dostępne dla każdego. Meble, które odpowiadają Waszym potrzebom. Lecz to nie wszystko – właśnie teraz trwają prace nad budową sieci stacjonarnych dystrybutorów naszych mebli, powstają nowe kolekcje, nawiązujemy współprace, wysyłamy meble do Niemiec, Czech, Estonii, Szwecji i Słowacji. Nie zatrzymujemy się. Szukamy nowych pomysłów i ciekawych rozwiązań by nieustannie się doskonalić. Mamy nadzieję, że nam się to udaje.

Cieszymy się, gdy miejsce w którym ustawiacie nasze meble nazywacie Domem. Czujemy się zaszczyceni, że zaufaliście właśnie nam, ponieważ robimy to wszystko dla Was.

Paweł Kozik i Szymon Kozik

Szafa biała 2d Belluno Elegante Szafa biała 2d Belluno Elegante
Producent: Katmandu
Cena:

4 199,00 zł

szt.
zobacz więcej
Szafa biała dąb 2d Belluno Elegante Szafa biała dąb 2d Belluno Elegante
Producent: Katmandu
Cena:

4 199,00 zł

szt.
zobacz więcej
Szafa biała 4d Belluno Elegante Szafa biała 4d Belluno Elegante
Producent: Katmandu
Cena:

7 399,00 zł

szt.
zobacz więcej
Regał sosnowy Toskania biały Regał sosnowy Toskania biały
Producent: Katmandu
Cena:

1 799,00 zł

szt.
zobacz więcej
Komoda Belluno Elegante 4.3 biała Komoda Belluno Elegante 4.3 biała
Producent: Katmandu
Cena:

3 379,00 zł

szt.
zobacz więcej
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium