O firmie

 

Odkryj Meble Katmandu

Poznaj historię, która kryje się za Meble Katmandu. Historię, którą tworzą ludzie. Jesteśmy na wszystkich etapach produkcji, dbając o najwyższą jakość naszych mebli drewnianych. Zobacz jak wygląda cały proces powstawania produktu. Zabierzemy Cię w podróż od obróbki drewna, nadawania mu kształtu, malowania, dopasowania detali, takich jak listwy na frontach i uchwytów, aż do finalnego produktu, który możesz kupić na naszej stronie internetowej.

 


Nasze wartości

Profesjonalizm

Wymagamy od siebie przestrzegania najwyższych standardów we wszystkich działaniach, które nam towarzyszą. Staramy się osiągnąć doskonałość na każdym etapie naszej pracy.

Najwyższa jakość

Dążymy do tego, aby nasze produkty były jakości przekraczającej oczekiwania klientów.

Satysfakcja klienta

Nieustannie wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom każdego klienta, przywiązujemy wielką wagę do zadowolenia z naszych usług.

Zaufanie

Uczciwość, szacunek i kultura otwartości to najważniejsze filary naszych praktyk biznesowych. Kluczowe jest dla nas wzajemne wsparcie oraz zaufanie.

Zespół

Osiągamy wyznaczone cele, dzięki wspólnej pracy. Wierzymy, że ludzie stanowią kamień węgielny, który pozwala realizować misję naszej firmy.


Nasza historia

Czy zastanawiałeś się kiedyś nad tym, dlaczego w dobie globalnych marek oraz wielkopowierzchniowych marketów funkcjonują takie sklepy jak Meble Katmandu?

Coraz częściej jesteśmy pytani, jak to jest mieć firmę, która zajmuje się produkcją i sprzedażą mebli drewnianych, gdy na każdym kroku można znaleźć sklepy wielkich marek. Odpowiedź na te pytania wynika z naszej historii i doświadczeń.

Doświadczenie branżowe oraz znajomość rynku, panujących trendów i wiedza o lukach, które sprawiają, że osoby takie jak Ty poszukują sklepu, który spełni wszystkie wymagania, stały się podstawą do postawienia pierwszego kroku i rozpoczęcia działalności. Pojawiła się wówczas myśl, która nawet teraz nie straciła na swojej aktualności i nadal jest dla nas istotnym elementem zachęcającym do jeszcze efektywniejszej pracy. Tą myślą było stworzenia miejsca, które wyjdzie naprzeciw Tobie i Twoim potrzebom. Miejsce, gdzie można kupić prawdziwe, drewniane meble, bez konieczności długiego oczekiwania. Stworzyliśmy takie miejsce w 2013 roku – powstała wówczas spółka Katmandu, która do dzisiaj produkuje dla Was te piękne meble.

Cieszymy się, gdy miejsce, w którym ustawiacie nasze meble nazywacie domem. Czujemy się zaszczyceni, że zaufaliście właśnie nam, ponieważ robimy to wszystko dla Was.

Paweł Kozik i Szymon Kozik


Nasz rozwój

10 lat doświadczenia

Najwyższa jakość produktów i profesjonalna obsługa klienta to efekt pracy, obserwacji i doświadczeń z ostatnich 10 lat.

10 rynków zagranicznych

Nasze meble dostępne są w 10 krajach europejskich. Poszerzamy nie tylko nasz asortyment, ale także dbamy o szeroką dostępność naszych produktów.

Ponad 20 sklepów partnerskich

Produkty znajdują się w ponad 20 salonach partnerskich, dając możliwość wygodnego zakupu mebli, nie tylko w sieci.

Ponad 400 produktów

Ciągle poszerzmy naszą ofertę, bacznie obserwując trendy oraz potrzeby naszych klientów. Dbają o to nasi projektanci, designerzy i technologowie.

Ciągły rozwój

Codziennie towarzyszą nam nowe wyzwania. Są one motorem napędowym ciągłego i zrównoważonego rozwóju.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium