O firmie

 

 

Poznaj historię, która kryje się za Meble Katmandu. Historię, którą tworzą ludzie. Jesteśmy na wszystkich etapach produkcji, dbając o najwyższą jakość naszych mebli drewnianych. Zobacz jak wygląda cały proces powstawania produktu. Zabierzemy Cię w podróż od obróbki drewna, nadawania mu kształtu, malowania, dopasowania detali, takich jak listwy na frontach i uchwytów, aż do finalnego produktu, który możesz kupić na naszej stronie internetowej.

 

 

Nasza historia

Czy zastanawiałeś się kiedyś nad tym, dlaczego w dobie globalnych marek oraz wielkopowierzchniowych marketów funkcjonują takie sklepy jak Meble Katmandu?

Coraz częściej jesteśmy pytani, jak to jest mieć firmę, która zajmuje się produkcją i sprzedażą mebli drewnianych, gdy na każdym kroku można znaleźć sklepy wielkich marek. Odpowiedź na te pytania wynika z naszej historii i doświadczeń.

Doświadczenie branżowe oraz znajomość rynku, panujących trendów i wiedza o lukach, które sprawiają, że osoby takie jak Ty poszukują sklepu, który spełni wszystkie wymagania, stały się podstawą do postawienia pierwszego kroku i rozpoczęcia działalności. Pojawiła się wówczas myśl, która nawet teraz nie straciła na swojej aktualności i nadal jest dla nas istotnym elementem zachęcającym do jeszcze efektywniejszej pracy. Tą myślą było stworzenia miejsca, które wyjdzie naprzeciw Tobie i Twoim potrzebom. Miejsce, gdzie można kupić prawdziwe, drewniane meble, bez konieczności długiego oczekiwania. Stworzyliśmy takie miejsce w 2013 roku – powstała wówczas spółka Katmandu, która do dzisiaj produkuje dla Was te piękne meble.

Cieszymy się, gdy miejsce, w którym ustawiacie nasze meble nazywacie domem. Czujemy się zaszczyceni, że zaufaliście właśnie nam, ponieważ robimy to wszystko dla Was.

Paweł Kozik i Szymon Kozik

 

10 lat doświadczenia

Najwyższa jakość produktów i profesjonalna obsługa klienta to efekt pracy, obserwacji i doświadczeń z ostatnich 10 lat.

10 rynków zagranicznych

Nasze meble dostępne są w 10 krajach europejskich. Poszerzamy nie tylko nasz asortyment, ale także dbamy o szeroką dostępność naszych produktów.

Ponad 20 sklepów partnerskich

Produkty znajdują się w ponad 20 salonach partnerskich, dając możliwość wygodnego zakupu mebli, nie tylko w sieci.

Ponad 400 produktów

Ciągle poszerzmy naszą ofertę, bacznie obserwując trendy oraz potrzeby naszych klientów. Dbają o to nasi projektanci, designerzy i technologowie.

Ciągły rozwój

Codziennie towarzyszą nam nowe wyzwania. Są one motorem napędowym ciągłego i zrównoważonego rozwóju.

 

Misja naszej firmy

Z pasją i zaangażowaniem dostarczamy drewniane meble najwyższej jakości.


Wizja naszej firmy

Stworzenie możliwości świadomego wyboru mebli drewnianych.
Jesteśmy firmą, która najlepiej w branży meblarskiej opowiada o drewnie.

 

Nasze wartości


Troska o klienta


Edukacja


Troska o naturę


Profesjonalizm

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium