Krzesła dębowe

Krzesła dębowe to meble, które możesz zastosować w kuchni, w jadalni i w salonie. Połączone z drewnianym stołem z naszej kolekcji, tworzą spójną i harmonijną całość. Krzesła dębowe możesz również zakupić oddzielnie, dostosowując je do innych mebli, które być może masz już w swoim domu. Zaletami prezentowanych krzeseł są: solidne wykonanie, wieloletnia trwałość, odporność na działanie czynników zewnętrznych, łatwa i szybka pielęgnacja, a także elegancki wygląd. Wszystkie te cechy sprawiają, że zarówno na krzesła, jak i inne meble dębowe, decyduje się coraz więcej osób urządzających nowoczesne wnętrza. Drewno jest uniwersalne i ponadczasowe, dlatego stanowi świetną bazę do zaaranżowania nie tylko klasycznych, ale też np. industrialnych wnętrz.

Wysokiej jakości krzesła dębowe

Nasze krzesła dębowe mają na powierzchni widoczne słoje drewna, które dodają meblom jeszcze więcej szlachetności. Wykorzystywane w eleganckich pomieszczeniach, wpływają też na ciepło wizualne. Takie ciepło i przytulność poprawiają poziom wypoczynku i pozytywnie wpływają na miłą atmosferę. Dębowe krzesła zestawione z dodatkami roślinnymi, doskonale kontrastują i jeszcze bardziej akcentują naturalność stylu. Jako producent mebli drewnianych oferujemy krzesła do stołu dębowego (lub z innego drewna) o najwyższej jakości i starannym wykonaniu. 

Jak czyścić krzesła i meble dębowe? 

Aby zachować meble dębowe w jak najlepszym stanie, możesz czyścić je miękką, wilgotną ściereczką. Taki sposób w zupełności wystarczy - nie stosuj specjalnych środków i nie sięgaj po preparaty chemiczne, które mogą uszkodzić drewno. Pamiętaj też o odpowiedniej organizacji przestrzeni. Drewniane meble powinny stać daleko od grzejników i innych obszarów narażonych na emitowanie nadmiernego ciepła. 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium