Zakres cen produktu
Cena
  • od
    do

Stoły z drewna

Stół to jeden z najważniejszych mebli w każdym domu czy mieszkaniu. Często stanowi swego rodzaju centrum, w którym spotykają się wszyscy domownicy, aby spędzić przy nim wspólne rodzinne chwile. Z tego względu niezwykle ważny jest wybór odpowiedniego mebla. Stołu, przy którym będzie się chciało siedzieć i spożywać rodzinne posiłki. Stoły takie oferuje producent mebli drewnianych Katmandu. W ofercie znajdują się między innymi stylowe stoły z drewna dębowego oraz białe stoły z drewnianym blatem do jadalni i salonu.

Stylowe i nowoczesne stoły z drewna dębowego do salonu i sypialni 

Oferowane przez internetowy sklep meblowy Katmandu stoły z drewna dębowego są wykonywane z wysokogatunkowego, litego drewna. Dodatkowo są pokrywane w pełni ekologicznymi powłokami. To wszystko sprawia, że białe stoły z drewnianym blatem czy stoły z drewna dębowego Katmandu urzekają niesamowitym, naturalnym wyglądem drewna. W ofercie znajdują się stoły do sypialni i jadalni z:

  • sosny,
  • sosny fińskiej,
  • dębu.

Białe stoły z drewnianym blatem - perfekcyjne połączenie bieli i drewna

Stół biały z drewnianym blatem ma wszechstronne zastosowanie. Białe meble sosnowe świetnie się sprawdzają w pomieszczeniach urządzonych w różnych stylach. Białe stoły z drewnianym blatem to doskonałe rozwiązanie do:

  • minimalistycznych wnętrz,
  • pomieszczeń urządzonych w stylu skandynawskim,
  • pomieszczeń urządzonych w stylu prowansalskim,
  • wnętrz w stylu rustykalnym.

Stylowe i solidne stoły z drewna dębowego

Drewno dębu to jeden z najpopularniejszych materiałów wykorzystywanych do produkcji mebli. Stoły z drewna dębowego z jednej strony odznaczają się bardzo dużą wytrzymałością i trwałością, z drugiej interesującym wyglądem. Stoły z drewna dębowego świetnie się sprawdzają na przykład we wnętrzach rustykalnych oraz loftowych. 

Polecamy zapoznać się z naszą szeroką ofertą mebli drewnianych białych.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium