Bieliźniarki

Kilka stuleci temu były obowiązkowym wyposażeniem każdej sypialni, w której przechowywano pościele, obrusy, ale przede wszystkim właśnie bieliznę osobistą. Dziś mamy zamiast bieliźniarek – komody, szafki nocne, szafy, a nawet duże garderoby z wydzielonymi szufladami na bieliznę. Czy ten zapomniany mebel zyska dawną sławę? Jesteśmy co do tego przekonani!

Bieliźniarki drewniane – sosnowe

Do produkcji bieliźniarek wykorzystano naturalne drewno. Bieliźniarki dębowe cechują się prostą budową, mniejszą ilością zdobień ze względu na twardość drewna. Natomiast bieliźniarki sosnowe są bardziej plastyczne i łatwiej poddają się obróbce, stąd często zdobią je frezowania i żłobienia. Tak jest w przypadku bieliźniarek Belluno Elegante. Prostsze modele odnajdziesz w kolekcji Toskania. 

Nowoczesne bieliźniarki z szufladami

Element wyposażenia sypialni królewskich, ale też ludności niezamożnej, był niegdyś bogato zdobiony. To właśnie liczba zdobień, ornamentów i unikatowych uchwytów dowodziła zamożności posiadaczy. Dziś bieliźniarki mają prostą budowę, ale na pchlich targach można wyłapać dawne modele bieliźniarek retro. My chcielibyśmy przedstawić ofertę nowoczesnych bieliźniarek, w których główną rolę gra praktyczny podział wnętrza. We wszystkich naszych modelach odnajdziesz szuflady, w których zorganizujesz drobną bieliznę. Miejsce większych egzemplarzy, np. podkoszulek, jest w przestronnej, dwudrzwiowej szafce. W tej części możesz też poukładać pościel na zmianę.

Bieliźniarka od producenta Meble Katmandu

Nie mogło ich zabraknąć również u nas! Dlatego w naszej ofercie spotkasz bieliźniarki z dwoma szufladami wąskimi lub szerokimi, w stylu prowansalskim, nowoczesnym kolonialnym lub rustykalnym. Możesz z powodzeniem wyposażyć w nią niemal każdą sypialnię, w której królują białe meble lub naturalne wybarwienia dębu, sosny i orzecha. Sprawdź konkretne modele bieliźniarek drewnianych na www.meblekatmandu.pl.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium