Wieszaki

Białe, drewniane wieszaki zamontowane w przedpokoju? To świetny pomysł na zaproszenie do reszty wnętrza. Białe meble wywołują od razu wrażenie czystości i harmonii, a zastosowane drewno jest trwałe i odporne na czynniki zewnętrzne. Nasze wieszaki wykonane zostały z sosny fińskiej, która rozwija się w trudnych warunkach. Nic więc dziwnego, że powstające z niej meble można użytkować przez wiele lat, bez żadnych oznak ich starzenia się. Jednocześnie zapewniamy, że drewno pochodzi z racjonalnych i zrównoważonych upraw. Białe wieszaki (z lustrem lub bez) są częścią kolekcji mebli, które nadają mieszkaniom charakter rustykalny, prowansalski lub skandynawski. Możesz zaaranżować je według własnych preferencji - atutem bieli jest bardzo dobre komponowanie się z innymi kolorami i fakturami. 

Białe wieszaki do przedpokoju 

Jako producent mebli drewnianych dostarczamy wieszaki białe w różnych wariantach:

  • pojedyncze lub podwójne, 
  • z lustrem, 
  • z haczykami lub z haczykami i drążkiem. 

W naszych projektach łączymy funkcjonalność z wysoką estetyką. Zarówno autonomiczne wieszaki, jak i wieszaki z lustrem to elementy niezbędne, za które Twoi goście będą Ci z pewnością wdzięczni. To, co wybierzesz, zależy od Ciebie i możliwości przestrzennych Twojego mieszkania. Wieszaki i lustra ułatwiają rozpłaszczenie się i przeglądanie w odbiciu, ale też stanowią doskonały element dekoracyjny. Nie musisz obawiać się trudności w czyszczeniu - jest wręcz odwrotnie. Białe, drewniane meble wystarczy regularnie wycierać z kurzu miękką, wilgotną szmatką. W ten sposób zachowujesz ich jakość przez bardzo długi czas.

Wieszaki i inne drewniane meble dostępne przez Internet

Zakup wieszaków w sklepie internetowym to bardzo wygodne i korzystne rozwiązanie. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą białych mebli i składania zamówień online. Dostarczymy zamówione produkty bezpośrednio pod wskazany adres. Wszystkie z nich są przeznaczone do samodzielnego montażu, ale można również zlecić tę usługę fachowcom z naszego zespołu. 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium