Orbetello

Kolekcja Orbetello – dębowe stoliki do salonu

W kolekcji Orbetello znajdziesz cztery rodzaje ław, stolików kawowych do salonu. Ława dębowa Orbetello to salonowy niezbędnik, przy którym spędzisz czas z filiżanką kawy. W kolekcji znajdziesz na pewno model, który Cię interesuje.

Meble wykonane z jednolitego dębu dzikiego zachowują wysoką odporność i stabilność mimo wizualnie lekkiej, prostej konstrukcji. Dlaczego? Naturalny dąb to gatunek wyjątkowo trwały i twardy, dlatego tak często jest wybierany do produkcji mebli. Dzięki niemu, mimo oszczędnej formy są stabilne i zachwycająco piękne. Ława do salonu zachwyci Cię widocznym usłojeniem i sękami, które zdobią powierzchnię, przez co wpiszą się w gusta najbardziej wymagających odbiorców.

Praktyczny stolik kawowy wykonaliśmy po to, aby picie kawy, spotykanie się z przyjaciółmi i wieczorne granie w planszówki było jeszcze lepsze. To właśnie na ławie dębowej możesz rozłożyć planszę i pionki lub karty, postawić przekąski i szklanki z napojami. Niezależnie od ilości gości, każdy będzie mógł wygodnie sięgnąć po swojego drinka.

Ławy, w zależności od rozmiaru i stylu mogą być okrągłe, o średnicy 70 cm lub 90 cm lub o bardziej owalnym, nieregularnym kształcie przypominającym trójkąt, które posiadają podobne wymiary. Jak widzisz, możesz wybrać taki model, który w zupełności odpowie na Twoje potrzeby.

Ława drewniana utrzymana jest w naturalnym kolorze, co jest zasługą procesu olejowania, któremu została poddana. To on nadał wyrazistą, złocistą barwę materiałom oraz uwypuklił naturalne rysunki drewna. Dzięki temu, mimo produkcji na większą skalę, nie ma dwóch identycznych modeli, dlatego otrzymujesz oryginalny produkt.

Dzięki prostej budowie, ławy Orbetello możesz zestawić z wieloma innymi meblami, dostępnymi w naszej kolekcji. Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie na www.meblakatmandu.pl.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium