Szuflada pod łóżko Belluno Elegante
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Kolor | Biały - RAL 9010 |
| Materiał | Naturalne drewno sosny fińskiej |
| Kolekcja | Belluno Elegante |
| Krycie | 85% |
| Głębokość | 63,2 cm |
| Wysokość | 25,7 cm |
| Szerokość | 149 cm |
| Waga z opakowaniem | 13 kg |
| Gwarancja | 2 lata |
| Styl | Prowansalski |
| Stan mebla | Do montażu |
| Czas montażu | 2 osoby 1 - 2 godz. |
Opis
Producent mebli drewnianych Katmandu to gwarancja najwyższych jakości produktów.