Szeroki sosnowy moduł do szafy kolor dąb Rosella
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Kolor | Dębowy |
| Materiał | Naturalne drewno sosnowe |
| Kolekcja | Rosella |
| Krycie | 60% |
| Głębokość | 50 cm |
| Wysokość | 61,9 cm |
| Szerokość | 116,3 cm |
| Waga z opakowaniem | 26 kg |
| Ilość szuflad | 3 |
| Gwarancja | 2 lata |
| Wykończenie | Farba wodna |
Opis
Szeroki sosnowy moduł do szafy kolor dąb Rosella
Szeroki moduł do szafy z kolekcji Rosella to rozwiązanie dla tych, którzy chcą w pełni wykorzystać pojemność swoich szaf garderobianych. Został w całości wykonany z sosny fińskiej w dębowym wybarwieniu o kryciu 60% i tym samym stanowi naturalne przedłużenie wnętrza szafy drewnianej – zarówno pod względem kolorystycznym, jak i stylistycznym. Sosnowy moduł szufladowy w szerokim formacie to inwestycja w codzienny komfort, która zwraca się przy każdym otwarciu drzwi szafy.
Drewniany moduł szufladowy – solidność w każdej szufladzie
Sosna fińska, z której zbudowany jest ten szeroki moduł do szafy, to drewno wyjątkowo odporne na odkształcenia pod wpływem obciążenia – a szuflady garderobiane często są przeładowane do granic swoich możliwości. Szuflady mają także prowadnice, które gwarantują płynne wysuwanie nawet przy pełnym załadunku, jak i cichy domyk, który dba o bezgłośne zamykanie – ważne głównie nocą. Farba wodna chroni natomiast powierzchnię drewna i jest całkowicie bezpieczna, gdyż nie generuje toksycznych związków. Nie można także pominąć precyzyjnego spasowania elementów, które potwierdza rzemieślniczą jakość wykonania.
Szerokie szuflady w sosnowej szafie – koniec z chaosem
Szerszy format modułu oznacza szuflady o większej powierzchni – wystarczającej, aby wygodnie rozłożyć złożone koszulki, bluzy czy swetry bez wciskania ich na siłę. Trzy poziomy dają czytelny podział garderoby na kategorie, co oszczędza czas przy codziennym wybieraniu ubrań. Moduł sosnowy w szerokim wariancie przeznaczony jest do głównej sekcji szafy drewnianej z kolekcji Rosella i pasuje do modeli trzy- oraz czterodrzwiowych. Uzupełniony wąskim modułem w bocznej sekcji tworzy kompletny system szufladowy, który zamienia zwykłą szafę w pełnoprawną garderobę.
Każdy nasz mebel jest unikatowy, wykonany z innego kawałka drewna, więc jego wygląd może różnić się od przedstawionego na zdjęciach.
Staramy się wiernie oddać kolory, choć mogą wystąpić drobne różnice w odcieniu zależne między innymi od różnej partii drewna, ustawień monitora.
Pliki do pobrania: