Szafka nocna drewniana sosnowa prawa kolor dąb Rosella
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Kolor | Dębowy |
| Materiał | Naturalne drewno sosnowe |
| Kolekcja | Rosella |
| Krycie | 60% |
| Głębokość | 36 cm |
| Wysokość | 61,2 cm |
| Szerokość | 53,9 cm |
| Waga z opakowaniem | 14 kg |
| Uchwyty | Stare srebro |
| Ilość drzwiczek | 1 |
| Prowadnice szuflad | Cichy domyk |
| Gwarancja | 2 lata |
| Wykończenie | Farba wodna |
| Styl | Klasyczny |
| Stan mebla | Do montażu |
| Czas montażu | 2 osoby 2 godz. |
Opis
Szafka nocna drewniana sosnowa prawa kolor dąb Rosella
Drewniana szafka nocna z kolekcji Rosella to niewielki mebel o dużym wpływie na charakter sypialni. Dębowe wybarwienie o kryciu 60% nadaje sosnowej bryle ciepły, przytulny ton, który doskonale komponuje się z pościelą w naturalnych barwach i miękkimi tkaninami sypialnianymi. Ryflowany front – rozpoznawalny motyw całej kolekcji – nadaje nawet tak kompaktowej formie wyrafinowany, klasyczny wygląd. Sosnowa szafka nocna w wersji prawej stanowi symetryczne dopełnienie aranżacji po obu stronach łóżka i wizualnie porządkuje strefę snu.
Sosnowa szafka nocna z kolekcji Rosella – małe wymiary, wysoka jakość wykonania
Pomimo niewielkich gabarytów ta szafka nocna drewniana wykonana jest z identyczną starannością co największe meble kolekcji. Korpus z litej sosny fińskiej gwarantuje trwałość i stabilność, a farba wodna chroni powierzchnię bez obciążania powietrza w sypialni szkodliwymi substancjami. Okucia starego srebra podtrzymują klasyczną estetykę kolekcji Rosella nawet w najmniejszym detalu, a cichy domyk w drzwiczkach eliminuje irytujące trzaskanie – szczególnie cenne w nocy i nad ranem. Drewniana szafka nocna z takim wykończeniem to dowód, że jakość nie zależy od wielkości mebla.
Szafka z naturalnego drewna sosnowego – strefa nocna pod kontrolą
Szafka nocna sosnowa z kolekcji Rosella mieści w sobie wszystko, czego potrzebujesz na wyciągnięcie ręki – książkę, telefon, okulary, krem czy szklankę wody. Blat jest wystarczająco pojemny na lampkę nocną i kilka osobistych drobiazgów, a przestrzeń za drzwiczkami kryje to, co wolisz schować przed wzrokiem. Prawy wariant tej drewnianej szafki nocnej tworzy z wersją lewą symetryczny duet idealnie pasujący do łóżek z kolekcji Rosella. Wraz z szafami, komodami i bieliźniarkami buduje kompletną, spójną wizję sypialni w ciepłym, klasycznym stylu.
Każdy nasz mebel jest unikatowy, wykonany z innego kawałka drewna, więc jego wygląd może różnić się od przedstawionego na zdjęciach.
Staramy się wiernie oddać kolory, choć mogą wystąpić drobne różnice w odcieniu zależne między innymi od różnej partii drewna, ustawień monitora.
Pliki do pobrania: