Szafka nocna dębowa tabacco Adria
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Kolor | Tabacco |
| Materiał | Naturalne drewno dębu |
| Kolekcja | Adria |
| Głębokość | 35 cm |
| Wysokość | 35 cm |
| Szerokość | 50 cm |
| Waga z opakowaniem | 12 kg |
| Ilość szuflad | 1 |
| Prowadnice szuflad | Cichy domyk |
| Gwarancja | 2 lata |
| Wykończenie | Olejowanie |
| Styl | Nowoczesny |
| Stan mebla | Zmontowany |
| Czas montażu | 2 osoby 1 - 2 godz. |
Opis
Szafka nocna dębowa tabacco Adria
Szafka nocna dębowa w odcieniu tabacco z kolekcji Adria to przykład spokojnej, ponadczasowej i niezwykle eleganckiej bryły. Jej ciemne, głębokie tony przywodzą na myśl aromatyczną kawę o poranku lub ciepły promień słońca wpadający przez lniane zasłony. Subtelny, olejowany połysk wydobywa naturalne usłojenie drewna, i w ten sposób tworzy wizualną głębię, której nie sposób zignorować. Prosty, minimalistyczny kształt mebla rewelacyjnie wpisuje się zarówno w nowoczesne, jak i skandynawskie aranżacje – równie dobrze odnajdzie się w sypialni z dużym łóżkiem kontynentalnym, jak i w przytulnym pokoju gościnnym. Szafka nocna dębowa tabacco Adria to mebel, który w estetyczny i stonowany sposób „mówi” o dobrym guście i miłości do naturalnych materiałów.
Szafka nocna dębowa – najwyższa jakość zaklęta w dębowym detalu
Każdy element tej szafki został starannie przemyślany – począwszy od wyboru litego drewna dębowego, aż po końcowe wykończenie olejem, które i podkreśla szlachetność materiału, i skutecznie zabezpiecza jego powierzchnię przed codziennym użytkowaniem. Sam dąb to synonim trwałości – mebel dzięki niemu nie tylko wygląda na solidny – on taki właśnie jest; odporny na zarysowania i wgniecenia, zachowa swój urok przez wiele lat nawet przy intensywnym użytkowaniu. Każdy egzemplarz jest niepowtarzalny – dzięki naturalnym słojom i barwnym niuansom nie znajdziesz dwóch identycznych brył. Ponadto jest gotowy do użytku od razu po rozpakowaniu, nie wymaga montażu – wystarczy postawić go obok łóżka i cieszyć się jego obecnością. Dodatkowo system tip-on ułatwia użytkowanie mebla i zwiększa codzienny komfort.
Drewniana szafka nocna – mała forma, wielkie możliwości
Mimo naprawdę niewielkich rozmiarów szafka dębowa nocna z kolekcji Adria jest zaskakująco funkcjonalna. Pojemna szuflada skryje wszystko, co chcesz mieć pod ręką – od ulubionej książki, przez ładowarkę, aż po okulary do czytania. Otwarta dolna półka stanowi natomiast miejsce przewidziane na kilka magazynów, ozdobny koszyk lub kubek z wieczorną herbatą. Mebel ten zatem perfekcyjnie sprawdzi się przy łóżku, ale z powodzeniem możesz wykorzystać go także jako stolik pomocniczy w salonie czy nawet elegancki organizer w przedpokoju. Jego nieprzeciętna uniwersalność i kompaktowy rozmiar umożliwiają dopasowanie go do wielu funkcji i przestrzeni – również tych mniej przewidywalnych. Doskonały przykład na to, że piękno może iść w parze z codzienną wygodą.
Każdy nasz mebel jest unikatowy, wykonany z innego kawałka drewna, więc jego wygląd może różnić się od przedstawionego na zdjęciach.
Staramy się wiernie oddać kolory, choć mogą wystąpić drobne różnice w odcieniu zależne między innymi od różnej partii drewna, ustawień monitora.
Pliki do pobrania: