Stolik narożny dębowy bielony 67x69 cm Orbetello

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: Wysyłka od 24h
Cena: 1 099,00 zł 1099.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni dodaj do przechowalni
Ocena: 4.6
Producent: Katmandu
Kod produktu: 3SORB54B
Szybka dostawa
Wysoka jakość wykonania
Gwarancja zadowolenia

Dane techniczne

Kolor Dąb bielony
Materiał Naturalne drewno dębu
Kolekcja Orbetello
Długość 67 cm
Wysokość 41,5 cm
Szerokość 69 cm
Waga z opakowaniem 8 kg
Gwarancja 2 lata
Wykończenie Olejowanie
Styl Minimalistyczny
Stan mebla Do montażu
Czas montażu 1 osoba 0,5 - 1 godz.

Opis

Stolik narożny dębowy bielony 67x69 cm Orbetello

W projekcie tego stolika postawiliśmy na coś niezmiennie pięknego; naturalny rytm i organiczną swobodę. Formę, której nie podporządkowaliśmy geometrii, tylko lekkości, autentyczności. Stolik narożny dębowy z kolekcji Orbetello 67x69 cm nie jest klasycznym meblem „od linijki” – asymetryczny blat o nieregularnym kształcie zwraca uwagę swoją dynamiką, ale też równowagą formy, która to wnosi do wnętrza coś więcej niż funkcję – osobowość. Zaprojektowaliśmy go jako dyskretny, ale wyrazisty akcent do przestrzeni dziennej. Znakomicie odnajduje się jako stolik boczny – przy narożniku, między fotelami, w zestawie z większym stołem kawowym.

Dębowy stolik w bielonym wydaniu – prostota, która inspiruje

Drewno, z którego wykonaliśmy od podstaw stolik drewniany z serii Orbetello, to lite dębowe deski o pięknym, żywym usłojeniu. Surowiec wykorzystywany przez naszych ekspertów pochodzi zawsze wyłącznie z certyfikowanych źródeł i poddawany jest przed ostateczną obróbką dokładnej selekcji – bo chcemy, by nawet mały stolik był dziełem rzemiosła, a nie kompromisem na wielu polach. Cały mebel wieńczy bielone wykończenie, które podkreśla naturalną strukturę drewna, dzięki czemu stolik rewelacyjnie wpisuje się w nowoczesne wnętrza, którym brakuje ciepła, światła i… czegoś prawdziwego. Każdy blat olejujemy ręcznie, wykańczamy ze zwróceniem uwagi na najmniejsze szczegóły i wykorzystujemy wyłącznie wysokojakościowe elementy montażowe.

Stolik narożny dębowy – swobodna elegancja w każdej aranżacji

Stolik drewniany z kolekcji Orbetello 67x69 cm powinien „wędrować” razem z Tobą i wraz z Tobą zmieniać miejsce. Dobrze wygląda – i pełni swoją funkcję – w kącie przy sofie, ale z równym wdziękiem dopełni rzadko wykorzystywaną przestrzeń obok łóżka, gdzie może służyć jako niestandardowa szafka nocna. Stolik z drewna dębowego Orbetello może stać sam, ale nie musi; równie dobrze współgra z innymi stolikami w przeróżnych aranżacjach. Jego lekkość to nie tylko cecha wizualna – dzięki smukłej konstrukcji jest łatwy do przeniesienia i przestawienia, gdy dom zmienia swój układ. Propozycja dla tych, którzy lubią meble z nutką indywidualności – niewielkie, ale zdecydowanie nie nijakie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
'
Sklep internetowy Shoper Premium