Stół okrągły rozkładany 110+2x50 cm Belluno Elegante biały+dąb
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Kolor | Biały - RAL 9010 - dąb |
| Materiał | Naturalne drewno sosny fińskiej |
| Kolekcja | Belluno Elegante |
| Krycie | 85% |
| Długość | 110 - 210 cm |
| Wysokość | 74,5 cm |
| Szerokość | 110 cm |
| Waga z opakowaniem | 44 kg |
| Gwarancja | 2 lata |
| Wykończenie | Farba wodna |
| Styl | Prowansalski |
| Stan mebla | Do montażu |
| Czas montażu | 2 osoby 1 - 2 godz. |
Opis
Stół okrągły rozkładany 110+2x50 cm Belluno Elegante biały+dąb
Ten stół po prostu zachwyca. Z jednej strony prostotą, a z drugiej nieprzeciętną konsekwencją w stylistyce. Okrągły blat w wybarwieniu dębowym tworzy efektowny kontrast z białą podstawą malowaną w odcieniu RAL 9010. Całość utrzymana jest w stylistyce prowansalskiej, ale pozbawionej przesady – zamiast zdobień mamy czyste linie, zgrabne proporcje i kolorystyczną harmonię. Pasuje dzięki temu rewelacyjnie do wnętrz jasnych, naturalnych, w których liczy się przytulność i elegancja w jednym. stanowi dobry wybór zarówno w przestronnej jadalni z dużym stołem, jak i w mniejszych mieszkaniach, gdzie jego funkcja rozkładania naprawdę robi różnicę.
Solidna konstrukcja, naturalne drewno – stół sosnowy na lata
Zarówno blat, dokładki, jak i nogi, to elementy konstrukcyjne, które muszą być mocne. Dlatego zostały wykonane z litej sosny fińskiej – surowca znanego z trwałości i odporności na codzienne użytkowanie. Natomiast dębowy kolor uzyskano poprzez odpowiednie wybarwienie drewna, które pozostaje wyczuwalne w dotyku, zatem luksusowe i prestiżowe. Podstawa, stanowiąca fundament tego mebla, została natomiast pokryta wodną farbą z 85% kryciem. Dzięki temu rozwiązaniu mebel wygląda lekko, ale zachowuje wszystkie właściwości drewna. Natomiast mechanizm rozkładania działa płynnie, a dokładki są stabilne i estetycznie zintegrowane z blatem.
Stół drewniany rozkładany – elastyczność, która naprawdę się przydaje
Dzięki trzem wariantom długości w jednym meblu – 110, 160 i 210 cm – stół z łatwością i bez żadnych kompromisów dopasujesz do różnych sytuacji. Na co dzień jest kompaktowy i wygodny, a na święta lub spotkania rodzinne – a tych w roku jest naprawdę wiele – zmienia się w mebel nie do poznania: przestronny stół na osiem, a nawet dziesięć osób. Z kolei dzięki uniwersalnej formie i stonowanej kolorystyce można go łatwo połączyć z różnymi rodzajami krzeseł czy dodatków. Sprawdzi się bowiem wszędzie tam, gdzie liczy się funkcjonalność, ale nie kosztem wyglądu.
Każdy nasz mebel jest unikatowy, wykonany z innego kawałka drewna, więc jego wygląd może różnić się od przedstawionego na zdjęciach.
Staramy się wiernie oddać kolory, choć mogą wystąpić drobne różnice w odcieniu zależne między innymi od różnej partii drewna, ustawień monitora.
Pliki do pobrania: