Łóżko dębowe 140x200 dąb dymiony Adria
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Kolor | Dąb dymiony |
| Materiał | Naturalne drewno dębu |
| Kolekcja | Adria |
| Szerokość wewnętrzna łóżka | 140 cm |
| Głębokość | 210 cm |
| Wysokość | 91 cm |
| Szerokość | 149 cm |
| Waga z opakowaniem | 47,5 kg |
| Gwarancja | 2 lata |
| Styl | Nowoczesny |
| Stan mebla | Do montażu |
| Czas montażu | 2 osoby 2 - 3 godz. |
| Materac w zestawie | Nie |
| Stelaż w zestawie | Nie |
Opis
Łóżko dębowe 140x200 dąb dymiony Adria
Sypialnia to miejsce, któremu warto poświęcić odrobinę więcej czasu podczas aranżacji i znaleźć w niej przestrzeń dla niezbędnych elementów wyposażenia, wśród których można wymienić dębowe łóżko Adria. To mebel o wielu zaletach – jest elegancki, estetyczny, wygodny i zaprojektowany w loftowym stylu. Idealnie wpisuje się w industrialnie urządzone wnętrza, w których dominują naturalne materiały.
Łóżko Adria dla singla lub pary
Prezentowane łóżko 140x200 jest odpowiedzią na rosnące oczekiwania klientów – charakteryzuje się nie tylko ciekawą stylistyką, lecz także ponadprzeciętną jakością wykonania. Widać ją przede wszystkim po materiale zastosowanym do jego produkcji – dębu poddanego procesowi dymienia, który cechuje się przede wszystkim najwyższą możliwą trwałością. Doskonale wytrzymuje trudne użytkowanie, w tym uderzenia, a nawet na zbyt rzadkie procesy konserwacyjne.
Łóżko loftowe cechuje się także konstrukcją zgodną z całą linią Adria. Jest między innymi bardzo sztywne, dzięki czemu nie ma na nim charakterystycznego i niekorzystnego efektu „bujania” się na boki. Co więcej, mocne i trwałe elementy konstrukcyjne stanowią gwarancję tego, że łóżko z całą pewnością nie będzie generowało nieeleganckich dźwięków świadczących o niskiej klasie wykonania.
Łóżko w loftowym stylu z widocznym rysunkiem drewna
Drewniane łóżko Adria to prosta i jednocześnie wizualnie lekka bryła, która ma ciepły odcień drewna (może się różnić od zdjęć w zależności od kalibracji ekranu/monitora) z widocznymi słojami i sękami. Ten naturalny rysunek drewna ukazuje unikalny charakter i sprawia, że wybrany mebel będzie jedyny w swoim rodzaju.
Przedmiotem sprzedaży jest wyłącznie łózko. Stelaż oraz materac do łóżka jest sprzedawany oddzielnie.
Pliki do pobrania: