Krzesło tapicerowane szaro-beżowe z drewnianymi nogami R24 Carini
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Kolor | Rebel 24 |
| Materiał | Buk - siedzisko materiałowe |
| Kolekcja | Carini |
| Głębokość | 56 cm |
| Wysokość | 90 cm |
| Szerokość | 49 cm |
| Waga z opakowaniem | 10 kg |
| Gwarancja | 2 lata |
| Stan mebla | Zmontowany |
| Gramatura | 380 g/m2 |
| Tkanina zewnętrzna | 100% Polyester |
Opis
Krzesło tapicerowane szaro-beżowe z drewnianymi nogami R24 Carini
Szaro-beżowe krzesło tapicerowane to doskonały wybór dla osób ceniących sobie elegancję i wszechstronność. Jego prostota i uniwersalny design sprawiają, że świetnie wpasuje się zarówno w nowoczesne, jak i klasyczne wnętrza. Jest wprost idealne do jadalni, salonu czy kuchni. A wszystko dzięki stonowanej tapicerce i drewnianym nogom, które w połączeniu tworzą przyjemną dla oka harmonijną całość. Ponadto szaro-beżowy kolor świetnie podkreśla skandynawski minimalizm i nowoczesność, a także jest oczywiście ponadczasowy, dzięki czemu nigdy nie wyjdzie z mody.
Tapicerowane krzesło szaro-beżowe z dodatkiem drewna – połączenie wygody, dobrego stylu i funkcjonalności
Krzesło tapicerowane Carini zostało wykonane z najwyższej jakości materiału typu szenil o gramaturze 380 g/m². To gwarancja wieloletniej trwałości i odporności na uszkodzenia mechaniczne oraz ścieranie. Wyjątkowy komfort użytkowania zapewnia wypełnienie pianką poliuretanową T-35 oraz matą tapicerską, dzięki którym krzesło idealnie nadaje się do długiego siedzenia, na przykład podczas rodzinnych obiadów czy filmowych seansów w więcej osób.
Krzesło tapicerowane Carini – trwałość i ergonomia w jednym meblu
Krzesło Carini to pewna inwestycja na długie lata. Drewniane nogi pokryte są specjalnymi lakierami, które pozytywnie wpływają na trwałość konstrukcji. Wśród warstw ochronnych znajduje się także bejca wodna – w pełni ekologiczna, dzięki czemu nie wywiera negatywnego wpływu na środowisko naturalne. Solidne, wzmocnione elementy nośne gwarantują stabilność oraz ergonomię, dzięki czemu krzesło zachowuje swój wygląd i funkcjonalność nawet przy intensywnym użytkowaniu.
Kolory tkanin wyświetlane na monitorze mogą się różnić od rzeczywistych. Jest to uzależnione od indywidualnych ustawień monitora. Przed zakupem krzeseł tapicerowanych zachęcamy w pierwszej kolejności do zakupu wzorników obić materiałowych, które w pełni oddają kolor obicia i gwarantują zakup oczekiwanej tkaniny.
Pliki do pobrania: