Bieliźniarka sosnowa tabacco Rosella
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Kolor | Tabacco |
| Materiał | Naturalne drewno sosnowe |
| Kolekcja | Rosella |
| Krycie | 70% |
| Głębokość | 54 cm |
| Wysokość | 146,8 cm |
| Szerokość | 129 cm |
| Waga z opakowaniem | 62 kg |
| Uchwyty | Stare srebro |
| Ilość drzwiczek | 2 |
| Prowadnice szuflad | Cichy domyk |
| Gwarancja | 2 lata |
| Wykończenie | Farba wodna |
| Styl | Klasyczny |
| Stan mebla | Do montażu |
| Czas montażu | 2 osoby 2 - 3 godz. |
Opis
Bieliźniarka sosnowa tabacco Rosella
Bieliźniarka sosnowa Rosella w kolorze tabacco to mebel, który łączy praktyczność z ponadczasową estetyką. Ciepłe wybarwienie drewna, podkreślone farbą wodną o półtransparentnym kryciu, eksponuje naturalne usłojenie sosny – drewna o wielu zaletach. Ta bieliźniarka z uwagi na swój design znakomicie wpisuje się w styl prowansalski, rustykalny, ale równie dobrze odnajdzie się w nowoczesnych wnętrzach, w których subtelnie przełamie ich surowość przytulnym akcentem. Frezowane fronty i uchwyty w kolorze starego srebra prezentują się bardzo elegancko. To nie jest masywny, przytłaczający mebel – szafa Rosella wygląda lekko, a jednocześnie zapewnia wygodną przestrzeń do przechowywania.
Bieliźniarka sosnowa Rosella – drewno, które ma ponadczasowy urok
Rosella została wykonana z litej sosny – naturalnego materiału, który cechuje nieprzeciętna trwałość i wyjątkowy wygląd. Farba wodna o 70% kryciu pełni kilka funkcji. Przede wszystkim pozwala sośnie oddychać, zabezpiecza jej strukturę przed uszkodzeniem, a także podkreśla jej naturalne sęki i słoje. Szafa została wyposażona w niezawodny system cichego domyku, dzięki czemu korzystanie z mebla to czysta przyjemność – bez trzaskania i szarpania. Stabilna konstrukcja gwarantuje, że bieliźniarka pozostaje na swoim miejscu, a solidne zawiasy zapewniają płynne otwieranie i zamykanie drzwi.
Sosnowa bieliźniarka – miejsce na wszystko, co chcesz mieć pod ręką
Wnętrze bieliźniarki Rosella to przestrzeń zaprojektowana z myślą o codziennych potrzebach. Pojemne półki za dwuskrzydłowymi drzwiami pomieszczą tekstylia i ubrania całej rodziny, co pomoże utrzymać porządek, i to bez zbędnego wysiłku. To miejsce, w którym wszystko jest dobrze zorganizowane. Dodatkowo dzięki kompaktowym wymiarom, a jednocześnie dużej pojemności, bieliźniarka sprawdzi się tak samo dobrze w sypialni, jak i w garderobie, przedpokoju, a nawet w domowej biblioteczce. To mebel, który organizuje przestrzeń, a także dodaje każdemu wnętrzu przytulności i stylu.
Każdy nasz mebel jest unikatowy, wykonany z innego kawałka drewna, więc jego wygląd może różnić się od przedstawionego na zdjęciach.
Staramy się wiernie oddać kolory, choć mogą wystąpić drobne różnice w odcieniu zależne między innymi od różnej partii drewna, ustawień monitora.
Pliki do pobrania: