Stół okrągły 90 cm Belluno Elegante biały
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Kolor | Biały - RAL 9010 |
| Materiał | Naturalne drewno sosny fińskiej |
| Kolekcja | Belluno Elegante |
| Krycie | 85% |
| Długość | 90 cm |
| Wysokość | 74,5 cm |
| Szerokość | 90 cm |
| Waga z opakowaniem | 15 kg |
| Gwarancja | 2 lata |
| Wykończenie | Farba wodna |
| Styl | Prowansalski |
| Stan mebla | Do montażu |
| Czas montażu | 2 osoby 1 - 2 godz. |
Opis
Stół okrągły 90 cm Belluno Elegante biały
W przypadku prezentowanego stołu drewnianego z kolekcji Belluno Elegante nie ma nadmiaru, jest za to przemyślana forma i czystość koloru. Mebel jest w całości biały (kolor z palety RAL 9010). Bez kontrastów, bez ozdobników, po prostu czysty, jasny mebel, który rozjaśnia wnętrze. Zaokrąglony blat i smukłe nogi sprawiają, że prezentuje się lekko, nawet w mniejszym pomieszczeniu. Z łatwością wpisuje się w każdą przestrzeń – czy to będzie kuchnia w bloku, jadalnia w domu z werandą, czy otwarty salon z aneksem kuchennym. Stół ma w sobie widoczny już na pierwszy rzut oka balans i spójność – i właśnie to sprawia, że dobrze się z nim funkcjonuje na co dzień.
Lite drewno i solidna konstrukcja – bo wygląd stołu drewnianego to nie wszystko
Pod warstwą bieli kryje się surowiec z najwyższej półki – sosna fińska wykończona wodną farbą o 85% kryciu. Struktura drewna jest nadal wyczuwalna, dzięki czemu można dostrzec unikalność mebla. Stół stoi pewnie, nie chwieje się, co docenisz już przy pierwszym dniu użytkowania. Stabilna podstawa i dobrze spasowane elementy sprawiają, że możesz z powodzeniem i zupełnie bez obaw traktować go jako użytkowe centrum domowego życia. Mebel jest łatwy do utrzymania w czystości, co docenią esteci.
Mniej znaczy więcej – drewniany stół idealny do niewielkich przestrzeni
Nie każdy potrzebuje wielkiego stołu z drewna. Ten model odpowiada na potrzeby osób, które chcą funkcjonalnego miejsca do wspólnych posiłków, ale bez zagracania przestrzeni. Cztery osoby usiądą przy nim swobodnie, bez uczucia nieprzyjemnego ścisku. Mebel ten doskonale sprawdza się w mieszkaniach, ekskluzywnych apartamentach, kuchniach z aneksem i jadalniach – zarówno przestronnych, jak i tych niewielkich.
Każdy nasz mebel jest unikatowy, wykonany z innego kawałka drewna, więc jego wygląd może różnić się od przedstawionego na zdjęciach.
Staramy się wiernie oddać kolory, choć mogą wystąpić drobne różnice w odcieniu zależne między innymi od różnej partii drewna, ustawień monitora.
Pliki do pobrania: