Kup w przeciągu:

KONKURS - Sprawdź gdzie bije nasze Zielone Serce

Wielkimi krokami zbliżają się walentynki. Nie wiemy jak Ty, ale my uważamy, że nie ma sensu tłumić w sobie uczuć. Kochamy drewniane meble i wcale się z tym nie kryjemy. Jeśli mieszkasz w okolicach Krakowa lub Warszawy możesz się o tym przekonać... O co chodzi?

Od niedawna na terenie obu tych miast możesz znaleźć billboardy z Zielonym Sercem Katmandu. Gdzie konkretnie? Nie powiemy – to zadanie dla Ciebie! Chcemy Cię zaprosić do zabawy, w której możesz wygrać całkiem fajne nagrody!

Weź udział w konkursie!

1. Co musisz zrobić?

  • Jeśli jesteś z Krakowa lub Warszawy znajdź na mieście billboard z naszym Zielonym Sercem.
  • Zrób kreatywne zdjęcie – może to być selfie lub jakiekolwiek inne – liczy się pomysł. Pamiętaj jedynie, aby był na nim widoczny nasz billboard ;)
  • Zamieść w komentarzu do posta konkursowego na Facebooku wykonane przez siebie zdjęcie.

2. Jakie nagrody są do zgarnięcia?

  • 1x zegarek drewniany z logotypem Katmandu.
  • 2x kupon rabatowy na darmową dostawę.

3. Ogólne zasady wyłonienia Zwycięzców

  • Konkurs przewiduje trzech laureatów. Każdy z nich otrzyma jedną nagrodę.
  • Osoba, która zajmie pierwsze miejsce otrzyma drewniany zegarek z logotypem Katmandu. Dwie pozostałe – rabat uprawniający do skorzystania z darmowej dostawy.
  • Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez nas, osobiście :) Zwyciężą zdjęcia, które okażą się najzabawniejsze, najbardziej kreatywne i pomysłowe. Inaczej mówiąc takie, które najbardziej do nas przemówią.

4. Czas trwania konkursu i takie inne

  • Konkurs trwa od 12.02.2020 (godz. 18:00) do 26.02.2020r. do godziny 20:00.
  • Ze Zwycięzcami skontaktujemy się za pośrednictwem wiadomości prywatnej na Facebooku do dwóch dni roboczych po za kończeniu konkursu (28.02.2020r.).

Poniżej znajdziesz szczegółowy regulamin konkursu "Gdzie bije nasze Zielone Serce?" Pewnie tego nie przeczytasz, ale my musimy go umieścić.

A tymczasem zostawiamy Ci link do posta konkursowego i do dzieła! Kliknij, aby przejść do posta.

 

 nagrody_w_konkursie

 

I. Regulamin konkursu "Gdzie bije nasze Zielone Serce?"

I. Postanowienia ogólne

1. Organizatorem konkursu jesteśmy my - Katmandu S.C. Paweł Kozik Szymon Kozik, ul. Cmentarna 581, Staniątki, 32-005 Niepołomice, NIP: 6793089385. (Nie, nie jestesmy z Nepalu)
2. Fundatorem wszystkich nagród jest Ogranizator.
3. Konkurs nie jest stworzony, administrowany ani sponsorowany przez Facebook. Facebook jest znakiem towarowym zastrzeżonym przez Facebook, Inc.
4. Facebook.com nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek działania związane z organizacją konkursu na łamach serwisu.
5. Konkurs jest prowadzony na stronie www.facebook.com/katmandu.meble/ (zwanej dalej “Fanpage”).
6. Konkurs nie jest grą losową, loterią fantową, zakładem wzajemnym, loterią promocyjną, czy jakąkolwiek inną grą, której wynik zależy od przypadku i która została przewidziana w ustawie z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych (Dz. U. z 2009 r. Nr 201 poz. 1540 ze zm.). To oznacza, że wynik konkursu nie zależy od przypadku – osobiście wybierzemy Zwycięzców.
7. Konkurs jest organizowany na terytorium Polski.
8. Pamiętaj, że biorąc udział w konkursie akceptujesz tym samym regulamin.

II. Warunki uczestnictwa

1. W konkursie możesz wziąć udział jeśli masz ukończone 18 lat.
2. Warunkiem udziału w konkursie jest też posiadanie zweryfikowanego konta w serwisie Facebook.
3. Warunkiem udziału w konkursie jest wykonanie zadania konkursowego, co jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu. (Tak, pisaliśmy o tym w punkcie I, ale lepiej dwa razy powtórzyć, niż zapomnieć.)
4. Konkurs trwa od 12.02.2020r. od godziny 18:00 do 26.02.2020r. do godziny: 20:00
5. Wyniki zostaną ogłoszone w dniu 28.02.2020 roku za pośrednictwem Fanpage.
6. Jako Organizator nie ponosimy odpowiedzialności za czasowe lub stałe zablokowanie strony lub aplikacji ze strony Facebook'a.

III. Zadanie konkursowe

1. Zadanie konkursowe polega na wykonaniu zdjęcia billboardu Katmandu znajdującego się w Krakowie lub Warszawie oraz umieszczeniu go w komentarzu pod postem konkursowym.
2. W konkursie zostanie wybranch 3 zwycięzców.
3. Nasz Zespół demokratycznie wybierze 3 zdjęcia, które naszym zdaniem będą najbardziej kreatywne i pomysłowe. Do ich autorów powędrują nagrody.
4. Zwycięzcy Konkursu zostaną powiadomieni przez nas o wygranej i warunkach odbioru Nagrody za pośrednictwem wiadomości wysłanej na Facebooku.
5. Pamiętaj, że udostępnianie posta konkursowego lub oznaczanie w komentarzu znajomych nie jest wymagane. Jeśli jednak zechcesz zaprosić do zabawy swoich przyjaciół będzie nam miło. Nie ponosimy odpowiedzialności za możliwość zablokowania konta uczestnika przez serwis Facebook w przypadku udostępnienia posta konkursowego.

IV. Nagroda

1. Pierwszą nagrodą w konkursie jest drewniany zegarek z logo Meble Katmandu. Zwycięzcy przysługuje prawo wyboru jednego wariantu zegarka spośród czterech dostępnych: damski szary, męski szary, damski brązowy lub męski brązowy. Dwie pozostałe nagrody to kupon uprawniający do skorzystania z darmowej dostawy.
2. Nagrodę można odebrać osobiście w siedzibie firmy (adres w punkcie I.1.) lub może zostać przesłana do Zwycięzcy na wskazany przez niego adres za pośrednictwem wybranej przez Organizatora firmy kurierskiej na terenie Polski. Kod rabatowy na darmową dostawę zostanie przesłany do Zwycięzców w wiadomości prywatnej na Facebooku.
3. Zegarek należy odebrać najpóźniej do 31 marca 2020 roku, zaś kupon rabatowy należy wykorzystać nie później niż do dnia 31 maja 2020 roku. Po tym terminie nagroda traci ważność.
4. Zwycięzcy nie przysługuje prawo wymiany Nagrody na ekwiwalent pieniężny lub nagrodę innego typu.
5. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za brak możliwości przekazania nagrody z przyczyn leżących po stronie Uczestnika. W takim przypadku nagroda przepada.
6. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za nieprawidłowe dane podane przy rejestracji, w szczególności za zmianę danych osobowych uniemożliwiającą odszukanie Uczestnika, któremu przyznano nagrodę.
7. W konkursie można wziąć udział tylko raz (ważny jest tylko jeden, pierwszy komentarz umieszczony przez jednego Uczestnika).
8. W przypadkach wykrycia działań niezgodnych z Regulaminem, próby wpływania na wyłonienie Zwycięzcy w sposób niedozwolony, w szczególności poprzez zakładanie fikcyjnych profili prywatnych w serwisie Facebook, dany Uczestnik może zostać wykluczony z Konkursu.

V. Reklamacja

1. Jeśli masz jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie przebiegu konkursu, powiedz nam o tym. Wszelkie reklamacje dotyczące sposobu przeprowadzania Konkursu, Uczestnicy winni zgłaszać na piśmie w czasie trwania Konkursu, jednak nie później niż w terminie 14 (czternastu) dni od dnia wydania Nagrody.
2. Reklamacja zgłoszona po wyznaczonym terminie nie wywołuje skutków prawnych.
3. Pisemna reklamacja powinna zawierać imię, nazwisko, dokładny adres Uczestnika oraz dokładny opis i uzasadnienie reklamacji. Reklamacja powinna być przesłana drogą mailową na adres biuro@meblekatmandu.pl. Tytuł wiadomości: “Konkurs na facebooku”.
4. Reklamacje rozpatrywane będą pisemnie w terminie 30 dni.
5. Żadna z nagród nie podlega reklamacji.

VI. Postanowienia końcowe

1. W kwestiach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się przepisy Kodeksu cywilnego i inne przepisy prawa.
2. Spory odnoszące się i wynikające z Konkursu będą rozwiązywane przez sąd powszechny właściwy miejscowo dla siedziby Organizatora.
3. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany zasad Konkursu w trakcie jego trwania. Informacja o zmianach będzie zamieszczona na Fanpage.
4. Osobiście preferujemy jednak rozwiązania ugodowe – zawsze warto najpierw spróbować porozmawiać :)

VII. Polityka prywatności

1. Administratorem danych osobowych podanych w Konkursie jest Organizator. Szanujemy Twoją prywatność dlatego dane Użytkowników będą przez Organizatora przetwarzane jedynie w celu przeprowadzenia Konkursu, wyłonienia Zwycięzcy oraz przekazania Nagrody.
2. Użytkownik ma prawo wglądu do swoich danych, ich edycji oraz usunięcia. Ich usunięcie jest jednak równoznaczne z brakiem możliwości uczestnictwa w konkursie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium