Komoda drewniana 3.3 popielata Marone Elite
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Kolor | Popielaty |
| Materiał | Naturalne drewno sosny fińskiej |
| Kolekcja | Marone Elite |
| Krycie | 90% |
| Głębokość | 41,2 cm |
| Wysokość | 92 cm |
| Szerokość | 131,6 cm |
| Waga z opakowaniem | 43 kg |
| Uchwyty | Drewniane |
| Ilość drzwiczek | 3 |
| Ilość półek | 3 |
| Ilość szuflad | 3 |
| Prowadnice szuflad | Cichy domyk |
| Gwarancja | 2 lata |
| Wykończenie | Farba wodna |
| Styl | Prowansalski |
| Stan mebla | Do montażu |
| Czas montażu | 2 osoby 2 - 3 godz. |
Opis
Komoda drewniana 3.3 popielata Marone Elite
Szarość w połączeniu z drewnem to zestaw, który nigdy się nie nudzi. Właśnie te kolory łączą się w jednym meblu – prezentowanej komodzie sosnowej z kolekcji Marone Elite. Ta bryła łączy funkcjonalność z ponadczasowym designem, dlatego świetnie wpisuje się w obecnie królujące trendy. Pasuje do aranżacji prowansalskich, skandynawskich, klasycznych, ale równie dobrze odnajdzie się w nowoczesnych przestrzeniach.
Komoda drewniana Marone Elite – jakość, która ma znaczenie
Zapomnij o meblach, które wyglądają dobrze tylko na zdjęciach. Komoda z kolekcji Marone Elite to czysta solidność – fińska sosna, blat w dębowym odcieniu i perfekcyjnie dopracowane detale. Farba wodna, którym została wykończona powierzchnia mebla, kryje dokładnie tyle, ile trzeba, żeby drewno oddychało i jednocześnie zachowało swój niepowtarzalny charakter. Poziom krycia wynosi bowiem 90%. Uchwyty wykonane z naturalnego drewna świetnie leżą w dłoni. Zero zbędnych ozdobników, zero kompromisów. Tylko klasyka w najlepszym możliwym wydaniu, gotowa, by służyć Ci przez lata.
Sosnowa komoda popielata – pojemność, której potrzebujesz
Koniec z chaosem i upychaniem rzeczy na siłę. Trzy szuflady – idealne na klucze, dokumenty, ładowarki i wszystko, co magicznie znika, gdy jest najbardziej potrzebne. Pojemne szafki są bardzo dobrze zaprojektowane, dlatego możesz do nich wygodnie schować zastawę, książki, puzzle, planszówki lub obrusy i inne tekstylia domowe. Z kolei blat to prawdziwie „Twoja” przestrzeń – możesz na nim ustawić kwiaty, świeczniki, dekoracje, które podkreślą charakter wnętrza. Wszystko pod ręką, wszystko na swoim miejscu.
Każdy nasz mebel jest unikatowy, wykonany z innego kawałka drewna, więc jego wygląd może różnić się od przedstawionego na zdjęciach.
Staramy się wiernie oddać kolory, choć mogą wystąpić drobne różnice w odcieniu zależne między innymi od różnej partii drewna, ustawień monitora.
Pliki do pobrania: